Yasal

YASALAR VE GİZLİLİK

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir.
Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını düşünen hak sahipleri evrenselpdf@gmail.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde en geç 3  gün içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.Telif hakkını ihlal ettiğimize dair bildirimde bulunanların telif hakkını ispatlamalarının ardından içerik siteden kaldırılacaktır.
www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2012/02/20120229-1.htm – Sitede yayınlanan tüm fotoğraflar ve bilgi içerikli yazılar izinsiz kopyalanamaz, yayınlanamaz ve paylaşılamaz. Alıntı kaynaklı yayınlar kaynak gösterilip içeriğin yayınlandığı sayfaya bağlantı verilmek suretiyle kullanılabilir. 

YORUM KURALLARI

– Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz.
– Yazım ve dilbilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
– Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
– Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda, site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir. 

İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
Saygılarımızla, Evrensel Pdf